Naszym celem jest ciągły, dynamiczny rozwój. Naszą ambicją jest pozostanie na szczycie liderów na rynku nieruchomości. Do naszego zespołu szukamy najlepszych – ambitnych, zaangażowanych, energicznych oraz rzetelnych i odpowiedzialnych osób. Cenimy także kreatywność i chęć współtworzenia najwyższych standardów pracy.

Jeśli jesteś taką osobą, a także potrafisz systematycznie i odpowiedzialnie podchodzić do realizacji celów, umiesz korzystać z nowoczesnych narzędzi marketingowych i dbasz o swój rozwój osobisty (proponujemy profesjonalne szkolenia) – napisz do nas [email protected] dodając klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Oferty pracy

Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy do Zespołu

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Co oferujemy?

  • Rozwojowy Program Stażowy w prężnie rozwijającej się firmie inwestycyjnej.
  • Szybką ścieżkę rozwoju umożliwiającą osiąganie wysokiego wynagrodzenia. Pełne 3-tygodniowe szkolenie z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
  • Wsparcie profesjonalistów w starcie na rynku nieruchomości i regularny feedback.
  • Elastyczny czas pracy i świetną atmosferę w zespole.
  • Ciągły, dalszy program szkoleniowy dedykowany naszym Stażystom. Pomoc w uzyskaniu licencji Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami.
  • Ciekawe, samodzielne i rozwojowe projekty.
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie na okres 3-6 miesięcy z otwartym zainteresowaniem na kontynuowanie współpracy po Programie.

Twój zakres obowiązków

Praca stacjonarnie w biurze w ścisłym centrum Warszawy. Praca przy komputerze jak również w terenie podczas pozyskiwania nieruchomości.

  • Aktywne pozyskiwanie najatrakcyjniejszych ofert nieruchomości na terenie Warszawy w celu organizacji transakcji kupna-sprzedaży.
  • Prezentowanie innych nieruchomości przeznaczonych do transakcji.
  • Wsparcie w procesie analizy warszawskiego rynku nieruchomości.
  • Przygotowywanie dokumentacji i opisów ogłoszeń dla wystawionych ofert sprzedaży nieruchomości.
  • Podejmowanie czynności organizacyjnych związanych z transakcją.

Nasze wymagania

  • Wysokie zainteresowanie branżą nieruchomości i zorientowanie na sukces.
  • Samodyscyplina, dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie.
  • Wysoka kultura osobista.

lub wyślij nam swoje CV na [email protected]

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Wyślij nam swoje CV na [email protected]

Dlaczego warto?

Rozwój i praca z najlepszymi specjalistami
Pełne wsparcie od samego początku
Jasne zasady
Elastyczne godziny pracy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!