30m2 | Metro | Praga Północ

Mieszkanie na sprzedaż: Wołomińska, Warszawa, Praga-Północ

1 pokój 30 m2 9 634 zł/m2

Cena nieruchomości 290 000 zł

Numer oferty: 8857206

Zainteresowała Cię ta oferta?

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły!

  Opis oferty

  Do sprzedania kawalerka o powierzchni 30,1 m2 na ul. Wołomińskiej w znakomitym punkcie komunikacyjnym Warszawy.

  Metro Szwedzka - 600 m
  Przystanek autobusowy - 30 m
  Stacja kolejowa Warszawa Wschodnia - 700 m
  Galeria Wileńska - 900 m

  W bliskim sąsiedztwie znajdziemy pełną infrastrukturę: uczelnie wyższe, szkoły, przedszkole, przychodnie, supermarkety, sklepy oraz wiele innych punktów usługowych.

  Mieszkanie usytuowane jest na parterze. Składa się z kuchni, pokoju, łazienki i małego przedpokoju, co daje możliwość pełnego wykorzystania przestrzeni. W skład lokum wchodzi balkon i piwnica.

  Lokal stwarzanie ogromne możliwości do własnej aranżacji. Wewnątrz lokalu znajdują się wyłącznie ścianki działowe, co umożliwia połączenie kuchni i pokoju w celu stworzenia tak pożądanej współcześnie otwartej przestrzeni. Dodatkowo, dzięki oknu we wnęce (zdjęcie nr 3), mamy możliwość wydzielenia osobnego pokoju sypialnianego z dostępem do światła naturalnego.

  Mieszkańcy budynku mają możliwość parkowania samochodem obok budynku, wzdłuż drogi wewnętrznej.
  Aktualnie nie ma możliwości założenia księgi wieczystej z powodu nieuregulowanego stanu prawnego gruntów spółdzielni. Więcej informacji dotyczącej tego stanu udzielę telefonicznie.

  Mieszkanie, poprzez swoją lokalizację, było wykorzystywane w celach inwestycyjnych. Jednak dla osób, które szukają wymarzonych czterech ścian także posiada niewątpliwe atuty, aby zaaranżować wnętrze według własnego pomysłu.

  Zapraszam na prezentację.

  VEA to zespół profesjonalistów. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu nieruchomości inwestycyjnych, w doskonałych lokalizacjach w Warszawie. Dzięki naszym wspólnym wysiłkom pozyskane oferty są wyselekcjonowane, zawsze aktualne i kompletne.

  Mamy więcej podobnych ofert, np. na dziś kawalerka - 25m2 ul. Norwida i inne. Z przyjemnością przedstawię więcej szczegółów. Zapraszam do kontaktu.

  Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego.

  Informacje dodatkowe

  Winda Garaż Domofon

  VEA Nieruchomości

  ul. Nowy Świat 5/6

  00-496 Warszawa

  e-mail: [email protected]

  tel.: 22 623 85 95

  tel.: 507 363 333