3 POKOJE | PRZY KĘPIE POTOCKIEJ

Mieszkanie na sprzedaż: ul. Klaudyny, Warszawa, Bielany

3 pokoje 57 m2 10 000 zł/m2

Cena nieruchomości 570 000 zł

Numer oferty: 492/9140/OMS

Zainteresowała Cię ta oferta?

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły!

  Opis oferty

  NIE MOŻESZ ZNALEŹĆ MIESZKANIA, KTÓRE SPEŁNIA TWOJE WYMAGANIA? NIE MASZ NA TO CZASU? NIE JESTEŚ PRZEKONANY, CZY DANA OFERTA JEST ATRAKCYJNA? NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W TRANSAKCJACH MIESZKANIOWYCH?

  ZAJMĘ SIĘ TYM !

  PRZYGOTUJĘ DLA CIEBIE INDYWIDUALNĄ OFERTĘ MIESZKAŃ DOPASOWANYCH DO POSTAWIONYCH ZAŁOŻEŃ, PRZEPROWADZĘ PRZEZ PROCES ZAKUPU.  Dzień dobry!

  Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie na 5 piętrze, usytuowane w bardzo przyjemnej i zielonej części Bielan !

  LOKALIZACJA

  Marymont-Ruda. Mieszkanie znajduję się w sąsiedztwie Kępy Potockiej, a więc terenów zielonych ze stawami, rzeczkami oraz w bliskiej odległości do Wisły. Są to malownicze tereny oferujące możliwość spędzenia aktywnie czasu np. liczne ścieżki rowerowe, szlaki biegowe. W pobliżu również Las Bielański (Rezerwat przyrody).

  Wjazd na Wisłostradę/trasę S8 - ok. 500 m
  Metro Słodowiec -1,3 km
  przystanek autobusowy (Sobocka) - 250 m

  MIESZKANIE

  Jest to dobrze rozplanowane 57 m2. Składa się ono z 3 niezależnych pokoi, powiększonej kuchni o dodatkową przestrzeń wygospodarowaną z loggi, wc, łazienki oraz korytarza z licznymi i głębokimi szafami wnękowymi. Nadaje się jak najbardziej do wprowadzenia się bez konieczności dodatkowego wkładu finansowego.

  BUDYNEK

  Jest to wysoki blok z lat 70. Po remoncie wewnątrz, dobrze utrzymany, w klatce 3 nowe windy. Otoczenie bloku bardzo spokojne, budynek oddalony od głównych ulic.

  TO JESZCZE POWINIENEŚ WIEDZIEĆ

  Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe, bez KW, grunty w trakcie regulacji, natomiast nie ma żadnych roszczeń osób trzecich, także kwestia czasu jak sytuacja się ureguluje.

  Jestem dostępny pod nr tel. 727 507 525

  Posiadam w ofercie również inne mieszkania tego typu.

  Po ciekawe oferty proszę dzwonić pod numer wskazany powyżej

  O NAS

  VEA to zespół profesjonalistów. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu nieruchomości inwestycyjnych, w doskonałych lokalizacjach w Warszawie. Dzięki naszym wspólnym wysiłkom pozyskane oferty są wyselekcjonowane, zawsze aktualne i kompletne.

  Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

  Informacje dodatkowe

  Winda

  VEA Nieruchomości

  ul. Nowy Świat 5/6

  00-496 Warszawa

  e-mail: [email protected]

  tel.: 22 623 85 95

  tel.: 507 363 333