Apartament | 2 pokoje | Wysoki standard

Mieszkanie na sprzedaż: ul. Włodzimierza Perzyńskiego, Warszawa, Bielany

2 pokoje 39 m2 13 010 zł/m2

Cena nieruchomości 510 000 zł

Numer oferty: 512/9140/OMS

Zainteresowała Cię ta oferta?

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły!

  Opis oferty

  Dzień dobry !

  Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane w spokojnej i zielonej części Bielan. Jeżeli poszukujesz nieruchomości w wyjątkowym otoczeniu, w połączeniu z wysokim standardem i świetnym punkcie komunikacyjnym - jest to mieszkanie dla Ciebie!

  LOKALIZACJA

  Ulica Perzyńskiego na Bielanach. To przy niej położone jest omawiane mieszkanie. Komunikacyjnie jest to bardzo atrakcyjne położenie z racji tego, że zarówno poruszając się samochodem, jak i komunikacją miejską mamy łatwy dojazd w pozostałe części miasta. Mieszkanie min. z uwagi na swoje położenie jest super propozycją dla singla lub pary. Okolica bogata jest w zieleń, parki, ścieżki rowerowe, trasy biegowe i wiele innych udogodnień oferujących aktywne spędzanie czasu. W niedalekiej odległości Las Bielański, Kępa Potocka oraz Wisła. Ponadto:

  metro Słodowiec - 650 m
  przystanek autobusowy (najbliższy) - 60 m
  przystanek tramwajowy - 800 m

  supermarkety
  sklepy spożywcze
  drogerie
  apteki
  przychodnie
  restauracje
  bary
  placówki oświaty/przedszkola
  siłownie

  AWF
  Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  SGSP

  MIESZKANIE

  Jest to ponad 39 m2 dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze apartamentowca. Składa się ono z przestronnego salonu połączonego z otwartą kuchnią, osobnego pokoju oraz dużej łazienki. W korytarzu zamontowane dwie szafy wnękowe, tak samo jak w mniejszym pokoju - głęboka szafa pozwalająca na zagospodarowanie jako mała garderoba. Ważnym uwagi jest wysoka jakość materiałów użytych do wykończenia. W łazience i kuchni użyto kamieni i granitu. Mieszkanie posiada lekkie skosy, przez to powierzchnia użytkowa jest większa niż podana 39,2 m2. Okna mieszkania wychodzą na wschód, widok na kameralny dziedziniec.

  BUDYNEK

  Został oddany do użytku w 2011 r. Kolor apartamentowca w połączeniu z jego szklanymi i drewnianymi elementami nadaje mu wyjątkowego wyglądu. Wnętrze wyłożone granitem, drewnem, na ścianach korytarzy zawieszono obrazy. Wejście do budynku prowadzi przez recepcję, w której zasiada portier. Całość monitorowana i ogrodzona.

  TO JESZCZE POWINIENEŚ WIEDZIEĆ

  Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe;
  Zakup na podstawie ekspektatywy;
  Czynsz wynosi ok. 600 zł;
  Możliwość wykupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym (miejsce z trzech stron otoczone ścianami - super położenie) - dodatkowe 45 tys. zł.

  W razie wszelkich pytań proszę o telefon - 727 507 525

  O NAS

  VEA to zespół profesjonalistów. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu nieruchomości inwestycyjnych, w doskonałych lokalizacjach w Warszawie. Dzięki naszym wspólnym wysiłkom wyselekcjonowane oferty są zawsze aktualne i kompletne.

  Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego

  Informacje dodatkowe

  Winda Garaż Domofon Monitoring Ochrona

  VEA Nieruchomości

  ul. Nowy Świat 5/6

  00-496 Warszawa

  e-mail: [email protected]

  tel.: 22 623 85 95

  tel.: 507 363 333