Dwa mieszkania w jednym| Grzybowska| Centrum|

Mieszkanie na sprzedaż: ul. Grzybowska, Warszawa, Śródmieście

3 pokoje 49 m2 16 407 zł/m2

Cena nieruchomości 799 000 zł

Numer oferty: 821/9140/OMS

Zainteresowała Cię ta oferta?

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły!

  Opis oferty

  Szanowni Państwo,
  Mam przyjemność zaprezentować świetne mieszkanie inwestycyjne, a w zasadzie dwa mieszkania i to w samym centrum Warszawy z widokiem na Pałac Kultury.

  Kosztem części korytarza, na skutek wewnętrznego podziału powstały dwa mieszkania: funkcjonalna kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką i garderobą oraz mieszkanie dwupokojowe z salonem, oddzielną kuchnią, sypialnią i łazienką.

  Dzięki powyższemu zabiegowi przyszły nabywca otrzymuje w praktyce dwa mieszkania, dzięki któremu szybciej i łatwiej znajdzie najemców oraz rentowność z wynajmu zdecydowanie wzrośnie. (Mieszkania są sprzedawane na jednej Księdze Wieczystej!).

  Doskonała lokalizacja - same centrum Warszawy (ul. Grzybowska), sprawia, że mieszkanie sprawdzi się zarówno w modelu wynajmu długoterminowego, jak i krótkoterminowego.

  Mieszkanie przeszło generalny remont i jest gotowe do wprowadzenia, praktycznie od zaraz!

  Ze względu na możliwość wynajmu w dwóch modelach(długoterminowy i krótkoterminowy), mieszkanie nie zostało wyposażone w meble kuchenne oraz AGD (z reguły "najemca krótkoterminowy" nie będzie potrzebował piekarnika lub dużej lodówki podczas swojego pobytu w mieszkaniu, dlatego też ta kwestia pozostaję w gestii nowego nabywcy).


  Istnieje możliwość wyposażenia "mieszkania pod klucz", po wcześniejszym ustaleniu powyższych wytycznych z nowym właścicielem.

  Pod budynkiem znajduję się strzeżony parking, na którym istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w kwocie 250 zł za miesiąc.
  *WE SPEAK ENGLISH*

  Zapraszam na prezentacje!

  Magdalena Podgórska
  727006525

  O NAS

  VEA to zespół profesjonalistów. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu nieruchomości inwestycyjnych, w doskonałych lokalizacjach w Warszawie.

  Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego.

  Informacje dodatkowe

  Winda Garaż Domofon

  VEA Nieruchomości

  ul. Nowy Świat 5/6

  00-496 Warszawa

  e-mail: [email protected]

  tel.: 22 623 85 95

  tel.: 507 363 333