Naszym celem jest ciągły, dynamiczny rozwój. Naszą ambicją jest pozostanie na szczycie liderów na rynku nieruchomości. Do naszego zespołu szukamy najlepszych – ambitnych, zaangażowanych, energicznych oraz rzetelnych i odpowiedzialnych osób. Cenimy także kreatywność i chęć współtworzenia najwyższych standardów pracy.

Jeśli jesteś taką osobą, a także potrafisz systematycznie i odpowiedzialnie podchodzić do realizacji celów, umiesz korzystać z nowoczesnych narzędzi marketingowych i dbasz o swój rozwój osobisty (proponujemy profesjonalne szkolenia) – napisz do nas rekrutacja@vea.pl dodając klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Oferty pracy

Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy do Zespołu

Program stażowy w VEA Nieruchomości

Twój zakres obowiązków

  • Praca stacjonarnie w biurze w ścisłym centrum Warszawy. Praca przy komputerze jak również w terenie podczas pozyskiwania nieruchomości
  • Aktywne pozyskiwanie najatrakcyjniejszych ofert nieruchomości na terenie Warszawy w celu organizacji transakcji kupna-sprzedaży
  • Prezentowanie innych nieruchomości przeznaczonych do transakcji
  • Wsparcie w procesie analizy warszawskiego rynku nieruchomości
  • Przygotowywanie dokumentacji i opisów ogłoszeń dla wystawionych ofert sprzedaży nieruchomości
  • Podejmowanie czynności organizacyjnych związanych z transakcją

Nasze wymagania

  • Wysokie zainteresowanie branżą nieruchomości i zorientowanie na sukces
  • Samodyscyplina, dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie
  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Rozwojowy Program Stażowy w prężnie rozwijającej się firmie inwestycyjnej
  • Szybką ścieżkę rozwoju umożliwiającą osiąganie wysokiego wynagrodzenia. Pełne 3-tygodniowe szkolenie z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
  • Wsparcie profesjonalistów w starcie na rynku nieruchomości i regularny feedback
  • Elastyczny czas pracy i świetną atmosferę w zespole
  • Ciągły, dalszy program szkoleniowy dedykowany naszym stażystom
  • Pomoc w uzyskaniu licencji Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami
  • Ciekawe, samodzielne i rozwojowe projekty
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie na okres 3-6 miesięcy z otwartym zainteresowaniem na kontynuowanie współpracy po Programie

lub wyślij nam swoje CV na rekrutacja@vea.pl

Property Advisor

  • Aktywne pozyskiwanie ofert nieruchomości
  • Przygotowywanie ofert nieruchomości
  • Prezentowanie nieruchomości przeznaczonej do kupna, sprzedaży
  • Matchowanie stron transakcji: klienta kupującego i sprzedającego
  • Praca przed komputerem, jak również w terenie
  • Przygotowywanie dokumentacji do transakcji
  • Współpracowanie z innymi podmiotami działającymi na rynku nieruchomości
  • Monitorowanie trendów rynkowych i wdrażanie ich w środowisku firmy

  • Zainteresowanie branżą nieruchomości
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej
  • Łatwość w budowania relacji z klientem
  • Zaangażowanie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja
  • Elastyczny czas pracy
  • Program szkoleń wewnętrznych
  • Pełne wsparcie i pomoc przy starcie na rynku nieruchomości
  • Dział analiz, który jest zawsze na bieżąco z rynkiem nieruchomości
  • Partnerski stosunek pracy w energicznym i kreatywnym zespole
  • Kartę Multisport
  • Możliwość uzyskania dodatkowego przychodu przy realizacji statystyk
  • Atrakcyjny program poleceń pracowniczych

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Wyślij nam swoje CV na rekrutacja@vea.pl

Dlaczego warto?

Rozwój i praca z najlepszymi specjalistami
Pełne wsparcie od samego początku
Jasne zasady
Elastyczne godziny pracy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!