Kim jesteśmy?

Co nas wyróżnia?

VEA to zespół profesjonalistów. Działamy z pasji, stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość. Uzupełniamy się zawodowo, łącząc różne kompetencje ze świata nieruchomości i finansów. Dzielimy się ze sobą wiedzą i wymieniamy doświadczeniami, wzajemnie korzystając ze swoich umiejętności. Doskonale znamy warszawski rynek nieruchomości – to w nim się specjalizujemy.

Do Państwa dyspozycji jest nasz własny kilkuosobowy zespół analityków, który regularnie monitoruje rynek nieruchomości. Dzięki nim znamy wyniki analiz i przewidywania dotyczące stanu koniunktury i zachowania na tym rynku.

 

Wszystko to sprawia, że tworzymy nową jakość. Usługi VEA opracowane są z myślą o Kliencie. W świecie, w którym wszyscy są zabiegani i pod presją – gwarantujemy minimum formalności, transparentne zasady współpracy oraz pełną i kompleksową opiekę na każdym etapie. Państwa zaufanie zdobywamy pracując tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani – profesjonalnie i z uśmiechem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały tydzień, także w weekendy. Nie stoimy w miejscu, nie spoczywamy na laurach – ciągle doskonalimy nasze umiejętności, szkolimy się, aktualizujemy i podnosimy poziom naszej wiedzy tak, aby jak najlepiej wykorzystać ją dla Państwa.

Korzystamy ze sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu nie boimy się podjąć najtrudniejszych tematów. Osiągamy rezultaty w sposób gwarantujący naszym Klientom bezpieczeństwo.

 

Po co to wszystko? Bo Klient jest dla nas najważniejszy. To Państwa indywidualne potrzeby i oczekiwania są dla nas priorytetem.

Skuteczność działania

Partnerstwo

Wartości

Szeroki zakres usług

Dla Klienta Sprzedającego

Nasi Klienci otrzymują od nas opiekę dedykowanego, dynamicznego Doradcy, który zapewnia kompleksowe wsparcie w całym procesie transakcji sprzedaży nieruchomości. Ze względu na naszą specjalizację – niewielkie, szybko rotujące lokale w świetnej lokalizacji, coraz większą grupę naszych kupujących stanowią inwestorzy z zagranicy. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania i technologie dostosowane do specyfiki polskiego rynku nieruchomości. Współpracujemy z firmami realizującymi tzw. spacery 3D i VR nieruchomości, robimy wysokiej jakości zdjęcia i plany mieszkań. Korzystamy z różnorodnych narzędzi i kanałów dystrybucji ofert, aby dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców. Mamy największy system wymiany ofert między agencjami, funkcjonujący na rynku nieruchomości. Stale badamy także efektywność portali mediów społecznościowych. Sprawna, aktywna promocja i reklama umożliwiająca szeroki zasięg, umiejętne pozycjonowanie ofert i rzetelna informacja to siła naszych ofert.

Obejmujemy opieką całą transakcję sprzedaży nieruchomości:
 • opatrzymy materiały dotyczące Państwa nieruchomości atrakcyjnymi, przyciągającymi uwagę zdjęciami,
 • zminimalizujemy ryzyko niespodzianek, poprzez opis poszczególnych etapów transakcji,
 • przygotujemy bezpłatną wycenę sprzedawanego mieszkania,
 • zweryfikujemy otrzymany przez Państwa draft umowy przedwstępnej lub zaproponujemy inny, sprawdzony projekt,
 • wykonamy analizę realnych cen sprzedaży porównywalnych nieruchomości w danym rejonie, co pozwoli Państwu na skuteczne zakończenie transakcji.

Pobierz materiał PDF

Dla Klienta Kupującego

Osobom zainteresowanym zakupem mieszkań wskażemy jak najlepiej wykorzystać potencjał tak nabywanej nieruchomości. Przygotujemy dokumenty i analizy, które będą rzetelną postawą do podejmowania strategicznych decyzji w dalszej budowie oraz efektywnym zarządzaniu portfelem nieruchomości. Na naszej stronie znajdą Państwo oferty zebrane w jednym miejscu.

Klient poszukujący nieruchomości, także otrzymuje od nas dedykowanego Doradcę, który, który przeprowadzi Państwa przez całą transakcję. Podkreślić warto jednak, że na końcowy sukces pracuje cały nasz zespół. Państwa opiekun:
 • wysłucha i zrozumie oczekiwania i potrzeby Klienta,
 • znajdzie i zaprezentuje najciekawsze, starannie wyselekcjonowane nieruchomości i najbardziej atrakcyjne oferty w naszej ciągle rozbudowywanej i uaktualnianej bazie (tzw. house-hunting),
 • przeprowadzi skrupulatną ocenę stanu prawnego nieruchomości (w tym analizę prawną umowy i zobowiązań z nią związanych),
 • sporządzi profesjonalne oszacowanie ofert z interesującego Państwa rejonu i ustali zbieżność ceny sprzedaży danej nieruchomości z jej rynkową wartością,
 • wesprze w analizie i doborze odpowiednich narzędzi finansowania transakcji.

Pobierz materiał PDF

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe, które proponujemy na zasadzie rekomendowania sprawdzonych partnerów, z którymi współpracujemy od lat to:
 • usługi rzeczoznawcy majątkowego,
 • home staging (przygotowanie nieruchomości do sprzedaży i najmu),
 • spacery 3D i VR nieruchomości,
 • wysokiej jakości usługi fotograficzne oraz montaż video,
 • ubezpieczenia nieruchomości i majątku naszych Klientów,
 • usługi wykończeniowo-remontowe dla zakupionych przez Państwa nieruchomości, realizowane przez rzetelne i fachowe ekipy.

Nasi specjaliści dokładnie przeanalizują każdy przypadek i przedstawią propozycje optymalne dla danej zakupionej nieruchomości.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy

  VEA Nieruchomości

  ul. Nowy Świat 5/6

  00-496 Warszawa

  e-mail: biuro@vea.pl

  tel.: 22 623 85 95